Üretim esaslı ticari kuruluşlara ve sanayi kuruluşlarına malzeme ve hammadde tedariği alanlarında faaliyet gösteren Ferrit Trade, ana firması olan Ferrit S.R.O. ortaklığı ile madenlerden hammadde tedariğinde profesyonel çözümler sunar.

Ferrit Trade ile Üretim Daha Kolay…

Ferrit Trade, yeraltı ve yerüstü maden işleme makinaları ve nakil araçları üretiminde geniş bir üretim ve tedarik ağına sahip, patentli teknolojileri ve 1800’den fazla ürün varyasyonu ile dünyanın saygın madencilik firmalarından olan Ferrit S.R.O. Şirketinin bir alt kuruluşudur.

Ferrit S.R.O. 1993 yılından bugüne, dünya maden teknolojileri pazarlarında büyük bir paya sahiptir, 1000’den fazla çalışanı ile Çek Cumhuriyeti, Polonya, Estonya, Slovenya, Rusya, Bosna, Ukrayna, Kazakistan, Moğolistan, Türkiye, İran, Çin, Hindistan, Avustralya, Güney Afrika, Meksika, Kolombiya, Vietnam, Arnavutluk ve daha birçok bölgede madencilik ve enerji mühendisliği alanları için teknoloji ve hizmet tedarik etmektedir.

Madencilik sektörünün dinamik gücü Ferrit S.R.O. ile hammadde madenciliği ve enerji mühendisliğinde uzman Ferrit Trade, maden hammaddeleri ve diğer malzemelerin tedariğinde ekonomik ve kolay ticari çözümler sunmaktadır.

Başlıca Ürünler

tab3